Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

Anti Küf Sistemi


Crisin XP

Crisin XP

Toprak ile temas halindeki duvar ve kolonlarda gözlenen ve kapiler hareket ile yükselen suyun sebep olduğu nem ve rutubete karşı kullanılan sistemdir.


Sarfiyat Ambalaj
1,0 – 2,0 lt/mt 5,0 lt teneke kutu


Sanierputz WTA

Sanierputz WTA

Tuz kusması, boya kabarması, nemlenme ve yoğuşma görülen duvarlar için özel formüllü sıvadır. Mevcut sıva katmanı kazındıktan sonra yerine 1,5 – 2,0 cm kalınlığında KÖSTER Sanierputz WTA uygulanmalıdır. 3 kademeli koruma sağlar (ısı yalıtımı, rutubet yalıtımı ve tuz kusmasına karşı yalıtım).


Sarfiyat Ambalaj
12,0 kg/m² (her cm kalınlık için) 25 kg kraft torba


Küf Temizleme Solüsyonu

Küf Temizleme Solüsyonu

Duvar ve tavanlardaki mevcut küf tabakasının temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için kullanılan, pratik fısfıs şişede ambalajlanmış temizleme solüsyonudur.


Sarfiyat Ambalaj
1 şişe ile 1-3 m² 0,5 kg şişe


Anti Küf Sistemi

Anti Küf Sistemi

Isı farklarından dolayı oluşan küflenme ve küf mantarına karşı uygulanan, takriben 3 mm kalınlık oluşturan özel kaplama sistemidir. İç mekanlara ve duvar-tavan birleşim noktalarına uygulanabilir.


Sarfiyat Ambalaj
1 set ile 1-2 m² 3,5 kg SET


Anti Küf Boyası BEYAZ

Anti Küf Boyası BEYAZ

Küf tabakası temizlendikten sonra tekrar oluşumunu önleyen/geciktiren özel formüle sahip, yüksek nitelikli iç cephe boyasıdır. Geleneksel renklendirme sistemleri ile istenilen renkte boyanabilir. Normal boya gibi rulo ile iki kat halinde uygulanır.


Sarfiyat Ambalaj
0,2 – 0,4 kg/m² 1kg şişe
3,5kg kova

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr