Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

Chemifix 200


Bond Paste

Bond Paste

Filiz ekme ve ankraj işlerinde kullanılan, 3 bileşenli, solventsiz epoksi esaslı, akışkan kıvamlı, ankraj ve yapıştırma harcıdır.


Sarfiyat Ambalaj
1,50 gr/cm³ 5,0 kg SET


Bond Paste TX

Bond Paste TX

Akmaz kıvamda, tavan ve duvar uygulamalarında kullanıma uygun, solventsiz epoksi esaslı, 3 bileşenli, filiz ekme, ankraj ve yapıştırma harcıdır.


Sarfiyat Ambalaj
1,50 gr/cm³ 5,0 kg SET


Chemifix 100

Chemifix 100

Stiren içermeyen poliester reçinesi esaslı, çok hızlı sertleşen montaj ve yapıştırma harcıdır. Özel uygulama ekipmanı gerektirmeden normal silikon kartuş tabancası ile uygulanır. Hafif ve orta yük ankraj ve filiz ekme işlerinde kullanılır


Sarfiyat Ambalaj
İhtiyaca göre 300 ml kartuş (12 adet / koli)


Chemifix 200

Chemifix 200

Epoksi akrilat reçinesi esaslı, nem toleranslı, düşük sıcaklıklarda dahi çok hızlı sertleşen ankraj ve montaj harcıdır. Özel uygulama ekipmanı gerektirmeden normal silikon kartuş tabancası ile uygulanır. Ağır ve orta yük ankraj ve filiz ekme işlerinde kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
İhtiyaca göre 300 ml kartuş (10 adet / koli)


Bond Paste RS

Bond Paste RS

Solventsiz epoksi esaslı, 3 bileşenli, süratli donan ve yüksek mukavemetli, akışkan kıvamlı döküm harcıdır.


Sarfiyat Ambalaj
2,20 gr/cm³ 9 kg SET


KB-Pur GEL

KB-Pur GEL

Islak dilatasyonların, derzlerin ve geniş çatlakların su yalıtımında kullanılan, ıslak derzlere dahi kuvvetle yapışan, su altında uygulanabilen, su ile temas halinde genleşme özelliğine sahip, poliüretan esaslı jel üründür.


Sarfiyat Ambalaj
Değişken 2,5 kg teneke kutu


KB-Pox IN

KB-Pox IN

Epoksi esaslı, düşük viskoziteli, çatlak enjeksiyonu reçinesidir. Yapısal güçlendirme ve tamiratlarda kullanılır, betonarme, taş ve dolu tuğla yapılarda görülen statik çatlaklarının güçlendirilmesinde, takviye ve çatlak dolgularında kullanıma uygundur.


Sarfiyat Ambalaj
1,10 kg/lt 1,85 kg SET


KB-Pur IN 1

KB-Pur IN 1

Poliüretan esaslı, su ile reaksiyona giren, iki bileşenli, solvent içermeyen poliüretan prepolimeridir. Su ile temas halinde hacimsel olarak 30 kata kadar genleşerek suyun akışını durduran bir kapalı gözenekli/ince dokulu köpük oluşturur.


Sarfiyat Ambalaj
Her litre boşluk için takriben 0,1 kg karışım. 5,5 kg SET


KB-Pur IN 2

KB-Pur IN 2

Islak ve hareketli çatlaklara uygulanarak su izolasyonu sağlayan iki bileşenli, poliüretan esaslı enjeksiyon reçinesidir.

Titreşim ve darbeye maruz kalan yapılarda (köprü, viyadük, kompresör ve jeneratör odası, makine dairesi gibi) kullanıma uygun, esnek özelliğe sahip poliüretan enjeksiyon reçinesidir.


Sarfiyat Ambalaj
1,10 kg/lt 8,0 kg SET (A : 5 kg ve B : 3 kg )


KB-Pur 2 IN 1

KB-Pur 2 IN 1

Çatlak ve derzlerin tek ve iki kademeli su yalıtımı için kullanılan, iki bileşenli, poliüretan esaslı elastik (köpük) enjeksiyon reçinesidir. İki kademeli enjeksiyon (1.kademe : akan suyun durdurulması, 2.kademe : çatlağın saf reçine ile doldurulması) işleminin tek ürün ile yapılmasına imkan verir.


Sarfiyat Ambalaj
0,10 kg/lt 5 kg SET (A : 2,5 kg ve B : 2,5 kg )


KB-Pur IN 3

KB-Pur IN 3

Poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli enjeksiyon reçinesidir. Yüksek mukavemete sahiptir, güçlendirme ve takviye amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Basınç dayanımı 80 N/mm2 üstündedir. Epoksi esaslı reçinelere alternatif olarak yüksek basınç dayanımı ve bükme dayanımı istenen uygulamalarda kullanılabilir.


Sarfiyat Ambalaj
1,10 kg/lt 8 kg SET (A : 5kg ve B : 3kg)


KB-Pur IN 7

KB-Pur IN 7

Poliüretan esaslı, su yalıtımı amaçlı ve hacimsel olarak 10 kat genleşebilen, esnek (köpük) enjeksiyon reçinesidir. İki bileşenlidir ve 1:10 karışım oranına sahiptir.


Sarfiyat Ambalaj
0,10 kg/lt 5,5 kg SET (A : 5,0 kg ve B : 0,5 kg )


Superpacker – Enjeksiyon Dübeli

Superpacker - Enjeksiyon Dübeli

KÖSTER tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış özel geometriye sahip enjeksiyon dübelidir. 14 mm x 85 mm ölçülerindedir. Poliüretan reçineler ile yapılan enjeksiyon işlerinde kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
tkr. 5 – 7 adet/mt 100 adet/kutu


Klebepacker – Yapıştırma Dübel

Klebepacker - Yapıştırma Dübel

Epoksi enjeksiyonu için kullanılan, çatlak üzerine yapıştırılan enjeksiyon dübeli.


Sarfiyat Ambalaj
tkr. 5 – 7 adet/mt 100 adet/kutu


1K – Injektionspumpe

1K - Injektionspumpe

Yüksek basınçlı enjeksiyon işlemlerinde kullanılan, basıncı 0-200 bar aralığında ayarlanabilen profesyonel enjeksiyon pompasıdır. 22 kg ağırlığında olup, 220 V cereyan ile çalışır, kolaylıkla taşınabilir. Set olarak 5 mt hortum, enjeksiyon nozulu ve basınç kontrolü için manometre ile donatılmıştır.


Sarfiyat Ambalaj


Manuel Enjeksiyon Presi

Manuel Enjeksiyon Presi

Enjeksiyon işleri için kullanılan manometresiz enjeksiyon presi.


Sarfiyat Ambalaj
ihtiyaca göre 1 adet

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr