Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

Hakkımızda

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul- Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

JOTUN Boya, KÖSTER Su ve Nem Yalıtımı, HÜPPE, KABİNET Duş – Küvet ve Kabinleri, HALLEY Duvar Kağıtları , CAM MEKAN Cam Balkon Sistemleri bayilikleri ile satış hizmeti sunmaktadır. Kişiye özel ahşap imalatlar ( giysi odası, çalışma odası,  mutfak,  kapı, pencere ) ve Ev –İşyeri Yenileme (su-ses-ısı izolasyonu, boya, kartonpiyer, alçıpan, parke, parke sistre-cila, seramik, halı, elektrik ve sıhhı tesisat işleri, taş, mermer, granit kaplama, panjur, garaj kapısı, şömine, bahçe peysaj ve drenaj işleri) işleri yapmaktayız.

Firmamız mimar ve mühendis kadrosu ile evinizi, işyerinizi yenilerken müşteri memnuniyetini dikkate alarak ekonomik ve güvenilir çözüm, üstün teknik hizmet  ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile büyümeye devam etmektedir.

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr