Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

Halley Duvar Kağıdı

logoHALLEY markası ile kırk yılı aşkın bir süredir inşaat ve dekorasyon malzemeleri üretmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana Türkiye Sanayisinde ilklere imza atan kuruluşumuz, 1964 yılındaHALLEYFLEX markası ile ilk PVC yer karosu (marley) imalatını gerçekleştirmiştir. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini geliştirerek PVC Duvar Kaplamaları, Dekorasyon ürünleri üretimine devam etmiştir.

1978 yılında yine Türkiyede ilk olarak duvar kağıdı üretimine başlamıştır. Gelişen dekorasyon sektörünün talepleri doğrultusunda ürün yelpazesi zenginleştirilmiş,
1996 yılında Vinyl Duvar Kaplaması,
1999 yılında Bordür
2002 yılında Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimine başlamıştır.
2012 yılında şirketimiz tekstil tabanlı duvar kaplamaları üretimi yanında ayrıca ambalaj sanayi faaliyetlerine de başlamış olacaktır.

Günümüzde Vinyl Duvar Kaplaması ve Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimini ülkemizde yalnızca HALLEY gerçekleştirmektedir.
HALLEY üretimine 1998 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m2 alan üzerinde en son teknoloji ile kurulan fabrikasında devam etmektedir.Üretim tesisleri yıllık 10 milyon rulo Duvar Kağıdı üretim kapasitesindedir.

HALLEY ÜRÜN YELPAZESİ
HALLEY Emboss Duvar Kağıtları,
HALLEY Vinyl Duvar Kaplamaları,
HALLEY Bordürleri,
HALLEY Yapışkanlı Dekorasyon Folyoları, Lisanslı Bordürler – Duvar Kağıtları
HALLEY aşağıdaki ürünlerin Bordür – Duvar Kağıdı Türkiye Üretim ve Satış Lisans Haklarına sahiptir.
Tekstil Tabanlı Duvar Kaplaması DECOFUN Marka Lisanslı Çocuk Duvar Kağıtları
WALT DISNEY – Mickey Mouse – Winnie the Pooh – Princess
MARVEL – Spiderman

Ürün yelpazesini ve kolleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine göre günün trendlerine uygun olarak yenileyen ve geliştiren firmamız, İngiliz Graham & Brown markasının Türkiye Temsilcisidir ve aşağıdaki ürünleri dekorasyon sektörünün kullanımına sunmuştur;
Graham & Brown Vinyl Duvar Kaplamaları
Graham & Brown Boyanabilir Vinyl Duvar Kaplamaları
HALLEY markalı ürünleri ile inşaat ve dekorasyon sektöründe kırk yılı aşkın süredir hizmet veren HALLEY mükemmel kalitesi, güncel desen ve renkleri, uygun fiyat politikaları, sonuna kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri odaklı çalışmayı politika edinmiş, ülke geneline yayılmış etkin bayi ağı ile sektöründe hakettiği yeri almış bulunmaktadır.
HALLEY markalı duvar kaplama ürünleri ve bordürleri ülkemizin önde gelen yapı marketlerinde, zincir mağazalarda (BAUHAUS – PRAKTIKER – KOÇTAŞ) kullanıcının hizmetine sunulmaktadır. Türkiye pazarının yanısıra bugün Rusya, Bulgaristan, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan HALLEY´in müşteri portföyü her geçen gün artmakta ve HALLEY markalı ürünlerin kullanımı dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaşmaktadır.

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr