Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

KB-Flex 200


NB Sistem

NB Sistem

Çimento esaslı, iki bileşenli kristalize su yalıtımı harcıdır.Sürülerek uygulanır.

Betonun yapısındaki kimyasallar ile tepkimeye girerek suda çözülmeyen kristaller üretir, bu sayede hem negatif hem de pozitif taraftan su izolasyonu sağlar.

Hijyeniktir, içme suyu depolarında kullanıma uygunluğu ve 13,8 bar su basıncına kadar su sızdırmazlığı (negatif ve pozitif taraftan) belgelenmiştir.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 – 4,0 kg/m² 25 kg kraft torba (toz bileşen)
3 kg bidon (sıvı bileşen)


2K Flex

2K Flex

KÖSTER 2K Flex polimer modifiyeli çimento esaslı, iki bileşenli su yalıtımı ürünüdür. Esnek yapıda olup, yüksek su geçirimsizliğe sahiptir. Özellikle ıslak hacimlerde ve seramik altı su yalıtımı uygulamalarında kullanıma uygun olan ve esnek – su geçirimsiz bir tabaka oluşturan KÖSTER 2K Flex mineral esaslı ve emici yüzeylere çok kuvvetli şekilde yapışır, mükemmel aderansı vardır. Beton yapıları neme, sızıntı ve yüzey sularına ve suyun zararlı etkilerine karşı korur, zamanla kabarma veya ayrılma yapmaz. Karışımın hazırlanması ve uygulanması çok kolaydır, uzun işleme süresi sayesinde sıcak havalarda dahi çok iyi sonuç verir.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 – 4,0 kg/m² 25 kg kraft torba (toz bileşen)
5 kg bidon (sıvı bileşen)


NB Elastik 2K

NB Elastik 2K

Çimento esaslı, iki bileşenli, yüksek elastikiyete sahip su yalıtımı harcıdır. Islak hacimlerin, balkonların ve terasların, süs havuzlarının ve toprak ile temas halindeki betonarme yüzeylerin su izolasyonunda kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 – 4,0 kg/m² 25 kg kraft torba (toz bileşen)
8 kg bidon (sıvı bileşen)


NB Super

NB Super

Çimento esaslı, tek bileşenli, kristalize su yalıtımı harcıdır. Sadece su ile karıştırılır ve sürülerek uygulanır.

Betonun yapısındaki kimyasallar ile tepkimeye girerek suda çözülmeyen kristaller üretir, bu sayede hem negatif hem de pozitif taraftan su yalıtımı sağlar.

Hijyeniktir, içme suyu depolarının su yalıtımında kullanıma uygunluğu belgelenmiştir. 13,8 bar su basıncına kadar sızdırmazlığı belgelenmiştir.

Arıtma tesisleri gibi arttırılmış kimyasal dayanım veya tuzlu su dayanımı istenen uygulamalarda KÖSTER Polysil TG 500 ile beraber sistem olarak uygulanır.


Sarfiyat Ambalaj
1,0-2,0 kg/m² 25 kg kraft torba


NB Super Elastik BEYAZ

NB Super Elastik BEYAZ

Beyaz çimento esaslı ve yüksek elastikiyete sahip, iki bileşenli su yalıtımı harcıdır. UV ışınlarına ve dış hava koşullarına karşı son derece mukavim olan KÖSTER NB Super Elastik BEYAZ fırça ile sürülerek veya uygun bir ekipman ile püskürtülerek uygulanır.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 – 4,0 kg/m² 20 kg kraft torba (toz bileşen) / 10 kg bidon (Sıvı bileşen)


Wasserstop

Wasserstop

Çimento esaslı, su ile karıştırılarak uygulanan su tıkacıdır. Su ile temas halinde 30 – 45 saniye içinde donarak su yalıtımı sağlar, genleşme özelliğine sahiptir.

Aktif su kaçaklarının izolasyonunda ve çatlaklardan gelen suların anında durdurulmasında, su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında, küçük tamirat ve süratli montajlarda kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 kg/lt 1 kg kova
5 kg kova
20 kg kova


Yıldırım Tozu

Yıldırım Tozu

Çimento esaslı, şok prizli su tıkacıdır. Su ile karıştırılmadan toz halinde uygulanır. Su ile temas halinde 2 – 3 saniye içinde donarak su yalıtımı sağlayan mikronize tozdur.

Aktif su kaçaklarının izolasyonunda ve çatlaklardan gelen suların anında durdurulmasında, ayrıca su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 kg/lt 1 kg kova
5 kg kova
15 kg kova


KB-Flex 200

KB-Flex 200

Kablo ve boru geçişlerinin yalıtımında kullanılan, mastik kıvamında, tabanca ile uygulanan su yalıtımı ürünüdür. Aktif su gelen durumlarda dahi uygulanabilir. Islak, nemli veya kuru yüzeylere kuvvetle yapışır. PVC boru, kablo, PE ve PP boru, demir boru, beton gibi yüzeylere kuvvetle yapışır.


Sarfiyat Ambalaj
1,60 kg/lt 850 gr kartuş


Polysil TG 500

Polysil TG 500

Çimento esaslı su yalıtımı ürünlerine yüksek kimyasal ve mekanik dayanım kazandıran ayrıca yapıdaki tuzları bağlayan, polimer silikat esaslı, sıvı halde uygulanan kristalizasyon ürünüdür.

KÖSTER NB Super ile sistem olarak atık su depolarında, deniz suyu depolarında ve su arıtma tesislerinde ve KÖSTER Sanierputz WTA uygulamasından önce tuz bağlayıcı astar olarak kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
0,10 – 0,25 kg/m² 5 kg bidon

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr