Yapı & İnşaat & Dekorasyon
Hemen Ara : 0212 322 10 68

Novasilan


Siloxan

Siloxan

Dış cepheler için şeffaf su yalıtımı (solvent esaslı).

Uygulandığı emici yapı malzemelerinin rengini değiştirmeden ve su buharı geçirgenliğini azaltmadan su geçirimsiz hale getirerek dış cepheleri su ve suyun negatif etkilerine karşı korumakta kullanılır.

Doğal taş, beton, sıva, tuğla, emici traverten, suni taş, mozaik ve benzeri emici ve mineral esaslı yüzeylerin izolasyonunda kullanılır. Not : Mermer ve granit gibi emici olmayan yüzeylere ve boyanmış yüzeylere uygulanmaz.


Sarfiyat Ambalaj
0,25 – 1,0 lt/m² 5 lt teneke ambalaj
50 lt varil


Wandflex

Wandflex

Elastik dış cephe boyası ve su yalıtımı ürünüdür. Karbozisyon freni özelliği sayesinde betondaki donatıları korozyona karşı korur. UV ışınlarına ve dış hava koşullarına karşı yüksek dayanıma sahiptir.

Özellikle hava kirliliğinin yoğun olduğu yerlerde veya denize yakın binalarda kullanımı tavsiye edilir. 38 dekoratif renk seçeneğine sahiptir.


Sarfiyat Ambalaj
0,40 – 0,80 kg/m² 25 kg kova


Novasilan

Novasilan

YENİ NESİL – Silikon Esaslı Mantolama Boyası

Boya teknolojisinin sunduğu en son imkanlar ile üretilmiş, silikon esaslı mantolama boyasıdır. Özellikle mineral sıva ile kaplanmış yüzeylerin boyanmasında kullanılan Novasilan, yüksek buhar geçirgenliğine ve boya yüzeyinin temiz kalmasını sağlayan teknolojik formüle sahiptir.


Sarfiyat Ambalaj
2 x 0,200 kg/m² 22,5 kg kova


Colors SL

Colors SL

Akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. Yüksek örtücülüğe ve UV dayanımına sahiptir. 38 dekoratif renk seçeneğine sahiptir.


Sarfiyat Ambalaj
0,20 – 0,40 kg/m² 5 kg kova
25 kg kova


Colors SL Grenli

Colors SL Grenli

Akrilik esaslı, grenli dış cephe boyasıdır. Dekoratif özelliğe sahip ve yüzey hatalarını örten bir dokuya sahiptir, UV ışınlarına ve dış hava koşullarına karşı dayanımlıdır. 38 dekoratif renk seçeneğine sahiptir.


Sarfiyat Ambalaj
0,75 – 1,25 kg/m² 25 kg kova


Akrilik Dış Cephe Macunu

Akrilik Dış Cephe Macunu

Dış cephe sıvalarının boya öncesi tamiratında kullanılan, esnek yapıda, pürüzsüz yüzey kalitesine sahip, kullanıma hazır, beyaz renkli dış cephe macunudur.


Sarfiyat Ambalaj
0,75 – 1,50 kg/m² 25 kg kova


TGF Derin Astarı

TGF Derin Astarı

Tozuyan ve ufalanan dış cephelerin sağlamlaştırılmasında ve yüzeydeki gevşek tanelerin bağlanmasında kullanılan, derinlemesine etkili silikon katkılı şeffaf, dış cephe astarıdır.


Sarfiyat Ambalaj
0,20 lt/m² 5 lt bidon

ELBA YAPI

Elba Yapı Dekorasyon; proje, tasarım, imalat, tadilat, taahhüt ve uygulama hizmetleri veren bir firma olarak 2004 yılında İstanbul - Göktürk bölgesinde kurulmuştur.

Ürünler

JOTUN
KÖSTER
HALLEY DUVAR KAĞIDI
KABİNET
HÜPPE
CAM MEKAN

İLETİŞİM

Adres : Çeşmebaşı Cad. No: 38/C Göktürk – Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 322 10 68
Faks : 0212 322 32 46
E-mail : info@elbayapi.com.tr